Odwiedzamy Publiczną Szkołę Podstawową nr 14 w Opolu
27 października wybraliśmy się do PSP nr 14 w Opolu na zaproszenie pani Aldony Bieniek-Papaj wychowawcy klasy 3 c. W szkole odbył się wspaniały spektakl w wykonaniu uczniów. Po przedstawieniu Pszczółki udały się wraz ze swoimi starszymi kolegami na lekcję pokazową do ich klasy. Przedszkolaki poczuły się w szkole bardzo dobrze i miło.