Logopedyczny konkurs recytatorski
30 listopada odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego pn. "Ćwiczymy języki recytując wierszyki". Pszczółki wraz z rodzicami przygotowały na konkurs wspaniałe wierszyki, a dzieci zaprezentowały je wszystkim przedszkolakom. Serdecznie gratulujemy Zosi, Lence, Dorotce i Kubie i życzymy dalszych sukcesów!